ABOUT ME

 JEŚLI MIAŁABYM WYBRAĆ JEDNO SŁOWO, KTÓRE PORUSZA MOJE SERCE NAJBARDZIEJ I KTÓRE SZARPIĘ MOJĄ DUSZĘ ORAZ PRZESZYWA OBIEKTYW MOJEGO APARATU KAŻDEGO DNIA, TO AUTENTYCZNOŚĆ. WSZELAKIE DOZNANIA, WSZYSTKIE CHWILE, KTÓRE MOGĘ UCHWYCIĆ NA FOTOGRAFII. TO JEST TO CO ROBIĘ KAŻDEGO DNIA. CHCĘ UCHWYCIĆ TE AUTENTYCZNE CHWILE I PRAWDZIWE CHWILE, O KTÓRYCH BĘDZIESZ MÓWIĆ NAWET MAJĄC OSIEMDZIESIĄT LAT. TO SĄ ZDJĘCIA, KTÓRE BĘDZIESZ POKAZYWAĆ SWOIM DZIECIOM, A TWOJE DZIECI BĘDĄ POKAZYWAĆ JE SWOIM. ZDJĘCIA, KTÓRE SPRAWIĄ, ŻE PODCZAS ICH OGLĄDANIA BĘDZIESZ WYBUCHAŁ ŚMIECHEM I WSPOMINAŁ NAJLEPSZE CHWILE. ZDJĘCIA, KTÓRE JUŻ NIE MA ZNACZENIA ILE RAZY JE WIDZIAŁEŚ, WCIĄŻ POWODUJĄ ŁZY W TWOICH OCZACH. 

CHCĘ DZIELIĆ SIĘ Z WAMI MOJĄ PRACĄ, MĄ DUSZĄ, RZECZAMI, KTÓRE PORUSZAJĄ I INSPIRUJĄ MNIE, KTÓRE SPRAWIAJĄ, ŻE TAK NA PRAWDĘ ŻYJĘ.


Mam to szczęście, móc mieć Was - ludzi, którzy powierzyli mi swoje wspomnienia. I Ty, masz to szczęście, móc być częścią mojego świata. 

Witaj w mojej kapsule czasu zawartej na fotografiach.

Aby skontaktować się ze mną bądź umówić się na sesję zdjęciową, proszę napisz do mnie shiruuiaks@wp.pl


~ . ~"Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby
ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali.” 
- Don McCullin